W Nowym Jorku powstanie Muzeum Pizzy! Szykuje się niezły #foodporn i #pizzazen!


26 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

#MoPi, to miejsce wypełnione miłością do pizzy. 

Kto jest Twoim najlepszym, bezinteresownym przyjacielem? Kto jest z Tobą, gdy masz kaca, jesteś głodny, robisz spontaniczną domówkę? PIZZA!

Już w październiku w NYC, dzielnicy NoHo, otworzy się THE MUZEUM OF PIZZA! Danie pochodzi z Włoch, ale ogromną popularność zbija w Stanach Zjednoczonych, dlatego twórcy muzeum traktują pizzę jako uniwersalny język kulturowy.

Co może znajdować się w takim muzeum? Między innymi pomieszczenie „pizza zen” oraz artystyczne instalacje, fotografie. Szykujcie się na psychodeliczną radość z pizzy. Przy wejściu prawdopodobnie każdy dostanie dla siebie trójkątny kawałek tego epickiego jedzenia! Bilety można już kupować na stronie muzeum za 39 $.

A tymczasem proponujemy Wam odwiedziny w MUSEUM OF ICECREAM!

#MoPi, to miejsce wypełnione miłością do pizzy.  Kto jest Twoim najlepszym, bezinteresownym przyjacielem? Kto jest z Tobą, gdy masz kaca, jesteś głodny, robisz spontaniczną domówkę? PIZZA! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →