Vitalic LIVE x 4! Francuski DJ i producent w kwietniu rozkręci parkiety najlepszych polskich klubów.

Ania Hofman
16 marca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Łapcie wlotki w te pędy, bo w sopockim Sfinksie od dawna już SOLD OUT!

W zeszłym roku porwał publikę na Audioriver. Teraz odwiedzi aż 4 miasta! Poznań, Wrocław, Sopot, Kraków – to tu niedługo będzie można się w zabawić przy najlepszym francuskim electro/techno/housie. :)

Vitalic po świetnym zeszłorocznym występie na płockim festiwalu powraca na parkiety najlepszych polskich klubów. Bilety do Sopockiego Sfinksa wyprzedały się na pniu, ale na szczęście macie jeszcze szansę w kwietniu poimprezować z Vitalic’iem w poznańskiej Tamie, wrocławskiej Pralni i krakowskim Kwadracie.

 

Francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer działa na scenie od 20 lat wyznaczając kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house. Inspiruje się gitarowymi brzmieniami i tanecznym italo-disco tworząc parkietowe szlagiery, jak choćby „Stamina”, „La Rock 01” czy „Second Lives”. Na zeszłorocznym Audioriver Festival porwał do tańca materiałem z krążka Vouager. Teraz powraca i znów będzie petarda. Chodźcie z nami! :D

VITALIC LIVE 

  • 20.04 Sfinks 700, Sopot [sold out]
  • 21.04 Tama, Poznań
  • 27.04 Pralnia, Wrocław
  • 28.04 Kwadrat, Kraków

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.