Vienio i Kosi stworzyli interaktywne muzeum polskiego hip hopu. Eksponaty robią wrażenie!


16 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Można zobaczyć m.in. “Dym z pierwszej piątki spalonej na Ursynowie”, olejne portrety polskich raperów i kultowe sneakersy Pumy.

No dobra, gdyby takie muzeum istniało naprawdę – na pewno przeżywałoby właśnie oblężenie wycieczek klasowych z całego kraju. Vienio i Kosi z okazji 50-lecia kultowego modelu Pumy Suede wydali kawałek Uliczne Legendy, w którym śpiewają o historii polskiego hip hopu.

Do utworu powstał niesamowity teledysk, w którym młody zajawkowicz zwiedza wystawę z niezwykle ciekawymi eksponatami…

Robi wrażenie, co? Szkoda, że nie pokazano do kogo należą te cięte (dosłownie i w przenośni) języki w formalinie. ;)

Mamy nadzieję, klip duetu Vienio & Kosi będzie impulsem do tego, by zrobić muzeum (albo chociaż wystawę) o historii polskiego rapu i kultury ulicznej W REALU.

A kawałek Uliczne Legendy znajdzie się na trackliście najnowszej płyty hiphopowego kolektywu zatytułowanej Konglomerat, która ukaże się jeszcze w tym roku. 

Można zobaczyć m.in. “Dym z pierwszej piątki spalonej na Ursynowie”, olejne portrety polskich raperów i kultowe sneakersy Pumy. No dobra, gdyby takie muzeum istniało naprawdę – na pewno przeżywałoby właśnie oblężenie wycieczek klasowych z całego kraju. Vienio i Kosi z okazji 50-lecia kultowego modelu Pumy Suede wydali kawałek Uliczne Legendy, w którym śpiewają o historii […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →