Victoria’s Secret Fashion Show 2017 z poślizgiem i wpadkami? Wszystko za sprawą jednej modelki!


21 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Za nami najbardziej seksowny pokaz mody tego roku. Na Victoria’s Secret Fashion Show 2017 nie obyło się jednak bez wpadek.

Co roku przed gwiazdką na wybiegu pojawia się tabun Aniołków Victoria’s Secret, które prezentują najnowszą kolekcję popularnej marki bieliźniarskiej.

W tym roku boskie modelki w skąpej bieliźnie można było podziwiać w Szanghaju. Na wybiegu pojawiły się oczywiście takie panie, jak Adriana Lima czy Alessandra Ambrossio, a widowni czas umilały występy Harry’ego Stylesa i Miguela. Czyli jak co roku, Victoria’s Secret Fashion Show było imprezą z pompą przez duże Pe.

Once upon a time in CHINA ?? From Shanghai with love ❤️?

Post udostępniony przez Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

Ale nie obyło się też bez spektakularnych poślizgów i wpadek. Główną sprawczynią i bohaterką sensacji była w tym roku Ming Xi, która straciła równowagę i nieźle poobijała sobie kolanka.

Wpadkę Ming Xi potraktowano oczywiście z przymrużeniem oka – przecież kiedy jest się na niebotycznych obcasach, o upadeczki nie jest trudno. Nawet, jeśli jest się profesjonalistką. ;)

Za nami najbardziej seksowny pokaz mody tego roku. Na Victoria’s Secret Fashion Show 2017 nie obyło się jednak bez wpadek. Co roku przed gwiazdką na wybiegu pojawia się tabun Aniołków Victoria’s Secret, które prezentują najnowszą kolekcję popularnej marki bieliźniarskiej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →