VICE Media kończy działalność w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W polskiej odsłonie portalu VICE od kilku tygodni nie pojawiały się nowe treści. Wiadomo już, że było to spowodowane wycofaniem się wydawnictwa z Polski. Sprawdźcie szczegóły.

VICE Media

VICE Media to wydawnictwo założone w 1994 roku w kanadyjskim Montrealu. Początkowo wydawali jedynie magazyny w formie papierowej. Z czasem ich działalność mocno się rozszerzyła.

Obecnie działają na polach: wydawniczym, cyfrowym, mobilnym i filmowym. W swoich zasobach mają studia telewizyjne i filmowe, magazyn, wytwórnię płytową, wewnętrzną agencję usług kreatywnych, wydawnictwo oraz międzynarodową sieć kanałów cyfrowych. Swoje oddziały mają w ponad 30 krajach na całym świecie. Do niedawna jeden z nich mieścił się także w Polsce.

VICE wycofuje się z Polski

Od kilku tygodni, w polskiej odsłonie VICE nie pojawiały się nowe treści. Cicho było także w ich social mediach. Okazało się, że Vice Media zakończyło swoją działalność w Polsce.

Ze względu na strategiczną globalną reorganizację, jesteśmy w trakcie konsolidacji naszej przyszłej działalności w regionie EMEA (region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki) i musieliśmy podjąć trudną decyzję o zamknięciu działalności medialnej w Polsce. Dostęp do treści VICE można uzyskać za pośrednictwem VICE.com, za pośrednictwem naszej globalnej strony. Vice przyjrzy się bliżej innym możliwościom biznesowym, takim jak licencjonowanie treści i ich uruchomieniu – Piotr Ziarkowski, country manager Vice Poland

Redaktorem naczelnym Vice przez ostatnie 6 lat był Paweł Mączewski, obecnie pracuje w portalu NaEkranie.pl.

vice wycofuje się  z polski

Źródło: wirtualnemedia.pl

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: