Uwaga, premiera! Zobacz teledysk do najnowszego singla The Freuders


29 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

The Freuders nadchodzą z nowym albumem. Tylko u nas, już teraz obejrzycie teledysk do zapowiadającego go singla - Hannibal.

The Freuders – minimalistyczne post-rockowe granie

Zespół The Freuders tworzy czwórka muzyków, a efektem ich współpracy jest klasyczne, rockowe granie, w którym chłód brzmienia i jego minimalizm łączą się z energetycznymi sekcjami rytmicznymi, wprowadzając słuchacza w stan niepokoju, tajemnicy, a nawet funeralnej grozy.

The Freuders hannibal

Warrior nadchodzi! Nowy album The Freuders w przyszłym roku

Właśnie taki w głównej mierze był ich debiutancki album 7/7, który ukazał się w 2015 roku oraz trzy poprzedzające go EPki. Teraz jednak przyszedł czas na nowy rozdział w karierze zespołu The Freuders, a co za tym idzie – nowe brzmienia.

Te znajdziemy na drugiej płycie grupy – Warrior, której premiera została zapowiedziana na początek marca 2020 roku. Jej przedsmak ukazuje najnowszy singiel The FreudersHannibal. Sami muzycy zespołu określają swój nowy utwór w ten sposób:

To muzyczna kanonada bębnów, torująca sobie drogę pośród licznych śladów gitary elektrycznej oraz pulsującego basu, która stanowi historię młodzieńczej brawury zderzonej z obliczem stonowanej dojrzałości.

Zobacz premierowo teledysk do nowego singla The Freuders – Hannibal

Brzmi intrygująco? Tak też jest, bowiem Hannibal wyróżnia się na tle poprzednich, w dużej mierze surowych kompozycji zespołu The Freuders znacznie bardziej melodyjnym brzmieniem. Taka właśnie ma być cała nadchodząca płyta, składająca się z dziewięciu utworów zaśpiewanych w języku angielskim.

Zanim jednak to, zobaczcie i posłuchajcie jak brzmi Hannibal!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.