URBAN GUIDEdesignerski przewodnik po miejscówkach w Polsce!


13 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zawsze gdy odwiedzasz jakieś miejsce w Polsce zastanawiasz się gdzie można dobrze zjeść w przyjemnych dla oka wnętrzach?  Właśnie powstał Urban Guide – album, w którym znajdziemy  miejscówki o oryginalnym designie.

Koniec z umieszczaniem postów na facebook’owych tablicach „Jestem w Krakowie. Gdzie zjeść, co zobaczyć?”. Właśnie ukazał się przewodnik z najpiękniejszymi miejscami w Polsce o oryginalnym designie, czyli: kawiarnie, galerie, restauracje, concept story, hotele.

W Urban Guide lokalni artyści podpowiadają co zobaczyć w danych miastach, np. Patryk Hardziej podpowiada czego nie można ominąć zwiedzając Trójmiasto, a Anna Orska podpowiada o miejscówkach z Poznania.

Cały album jest niesamowicie pięknie wydany. Przeglądając go i czytając można zakochać się na nowo w naszej kreatywnej, pięknej i ambitnej Polsce. Znajdziemy w nim ponad 200 adresów z Trójmiasta, Warszawy, Poznania, Katowic, Krakowa, Wrocławia.

Wypiekarnia Kawa & Wypieki, Kościelna 17/U4, Poznań

HAOS, ul. Starowiejska 14, Gdynia

PURO Hotel Kraków, ul. Ogrodowa 10, 31-155 Kraków

Czas zwiedzać! Album kupicie np. w Empikach za 81,99 PLN

Zawsze gdy odwiedzasz jakieś miejsce w Polsce zastanawiasz się gdzie można dobrze zjeść w przyjemnych dla oka wnętrzach?  Właśnie powstał Urban Guide – album, w którym znajdziemy  miejscówki o oryginalnym designie. Koniec z umieszczaniem postów na facebook’owych tablicach „Jestem w Krakowie. Gdzie zjeść, co zobaczyć?”. Właśnie ukazał się przewodnik z najpiękniejszymi miejscami w Polsce o oryginalnym […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →