Undercity Festival ogłasza kolejnych artystów!


27 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy warszawski festiwal muzyki elektronicznej odsłania kolejne karty!

3 listopada w stołecznej Hali Torwar odbędzie się Undercity Festival 2018 – nowe wydarzenie na elektronicznej mapie Polski. Headlinerami wydarzenia zostali Dixon i Dubfire. Dziś poznaliśmy kolejnych producentów reprezentujących scenę techno. Do programu Undercity Festival dołączają Matrixxman i Ø[PHASE], Randomer oraz Kas:st live!

Matrixxman i Ø[PHASE] to postacie, które nawet w pojedynkę rozgrzewają publiczność w czołowych klubach i na najważniejszych festiwalach z elektroniką na całym świecie. Na Undercity można będzie ich jednak usłyszeć w duecie, w specjalnej formule b2b. Można się spodziewać solidnej dawki charakterystycznych dla Matrixxmana energetycznych brzmień, znanych m.in. z jego wydawnictw dla Dekmantel czy Figure, a także masywnych i surowych dźwięków, stanowiących wizytówkę stylu Ø[PHASE], który od lat współpracuje z cenioną wytwórnią Token. 

Randomer – artysta działający na scenie od ponad 10 lat. Przez ten okres ugruntował pozycję jednego z najbardziej znanych przedstawicieli mocniejszych brzmień techno i jego pochodnych. Współpracuje z wytwórniami Dekmantel, Turbo Recordings (należącego do Tigi), Perc Trax czy L.I.E.S.

Kas:st to projekt stworzony przez duet producentów, który zadebiutował wspólnym wydawnictwem zaledwie dwa lata temu dla własnej wytwórni Flyance Records. Polska publiczność może kojarzyć ich m.in. z ostatniej wizyty w naszym kraju i występu w kultowym Instytucie Energetyki.

Nowy warszawski festiwal muzyki elektronicznej odsłania kolejne karty! 3 listopada w stołecznej Hali Torwar odbędzie się Undercity Festival 2018 – nowe wydarzenie na elektronicznej mapie Polski. Headlinerami wydarzenia zostali Dixon i Dubfire. Dziś poznaliśmy kolejnych producentów reprezentujących scenę techno. Do programu Undercity Festival dołączają Matrixxman i Ø[PHASE], Randomer oraz Kas:st live! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →