Trzy billboardy za Sieradzem – o co chodzi z tajemniczą akcją?


08 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jakiś czas temu przy drodze za Sieradzem pojawiły się trzy ogromne billboardy, które wzbudziły zainteresowanie internautów. Ich przesłanie jest wyjątkowe.

Pamiętacie kinowy przebój sprzed dwóch lat, który został ukoronowany dwoma Oscarami za grę aktorską? Tak, tak, mowa o filmie Trzy billboardy za Ebbing, Missouri, którego fabuła jakiś czas temu przeniosła się do Polski.

trzy billboardy za sieradzem

Trzy billboardy za Sieradzem

Trzy ogromne, czerwone billboardy charakteryzowane na te z filmu pojawiły się jakiś czas temu przy drodze ekspresowej S8, kawałek za miejscowością Sieradz. Ich przekaz z początku był dość tajemniczy.

Zostawiłeś mnie draniu, ale jakbyś zmienił zdanie, czekam tam gdzie zawsze.

trzy billboardy za sieradzem

Z początku billboardy zdawały się wyglądać na wyznanie porzuconej kobiety, jednak z czasem internauci przyjęli, że może chodzić o jakąś akcję społeczną. Porzuconą w domniemaniach miała być plastikowa butelka, wiara, bądź zwierzę. Tego, jaki faktycznie był cel czerwonych billboardów za Sieradzem nikt nie przewidział.

Na początku października odsłonięto zakrytą część ostatniego z nich, który finalnie wygląda tak:

trzy billboardy za sieradzem

Za akcją stoi redakcja portalu NaTemat, który tym sposobem chce zachęcić społeczeństwo do udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Nawiązując do filmu Trzy billboardy za Ebbing, Missouri, NaTemat szczególnie chce zwrócić uwagę młodego odbiorcy, gdyż to właśnie w tym przedziale wiekowym frekwencja na wyborach od lat jest najniższa.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować tak pomysłowej kampanii, którą bardzo mocno podzielamy. Zachęcamy wszystkich czytelników Rytmy.pl, aby w najbliższą niedzielę, 13 października ruszyć na wybory. Nie zostawiajcie Polski!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: