Trasa Cohen i Kobiety powraca z nowymi koncertami

Obserwuj nas na instagramie:

Po dużym sukcesie koncertów Cohen i Kobiety projekt powraca na trasę. Zobaczcie, gdzie będzie można go zobaczyć!

Leonard Cohen – kanadyjski poeta, pisarz i piosenkarz, który stworzył własny, niepowtarzalny styl. Swoją twórczością zachwycał całe pokolenia odbiorców. We wrześniu mija 85. rocznica urodzin artysty. Z tej okazji jego przebojami zainteresowali się polscy muzycy.

Trasa Cohen i Kobiety

Cohen i Kobiety to wyjątkowa trasa, w której biorą udział największe gwiazdy naszej sceny. Podczas koncertów swoimi głosami czarują Anita LipnickaNatalia KukulskaDaria ZawiałowGrażyna ŁobaszewskaJulia PietruchaBarbara WrońskaMatylda Damięcka oraz Paulina Przybysz. Teksty Cohena przełożył Maciej Zembaty, zaś za brzmienie całości odpowiada legendarny muzyk, producent i kompozytor – Leszek Biolik.

COHEN I KOBIETY ft. Anita Lipnicka – Słynny Niebieski Prochowiec

Trasie niezwykłego klimatu nadają dodatkowo wizualizacje i grafiki przygotowane przez Matyldę Damięcką. Producent muzyczny trasy Cohen i Kobiety, Leszek Biolik wypowiada się o projekcie:

Cohen i jego muzyka nie zawiodły mnie absolutnie nigdy, mimo że artysta powiedział i nagrał w swoim życiu wiele. I choć nie napisze już nic więcej, tym razem przemawia do nas głosem niezwykłych kobiet. Cohen i Kobiety, to spektakl, w którym wybitne polskie artystki zaśpiewają jego utwory, nadając im, być może, dodatkowe, unikalne znaczenia. Dla mnie prywatnie, możliwość aranżowania i produkowania muzyki do tego koncertu to wielki prezent od życia i szansa okazania szacunku oraz niezwykła podróż.

Cohen i Kobiety – nowe koncerty

W drugiej odsłonie trasa Cohen i Kobiety odwiedzi 6 polskich miast. Zapraszamy!

Cohen i Kobiety koncerty

Po dużym sukcesie koncertów Cohen i Kobiety projekt powraca na trasę. Zobaczcie, gdzie będzie można go zobaczyć! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Leonard Cohen – kanadyjski poeta, pisarz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →