TOP 5 letnich miejscówek we Wrocławiu! Tu dobrze spędzisz wakacje w mieście!


31 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Marzycie o drineczkach z palemką, imprezach przy basenie i wygrzewaniu się na ciepłym piasku? Sprawdźcie, gdzie we Wrocku najlepiej udać się na wakacyjny chill!

Lato mamy na półmetku, ale jeśli jesteście już po urlopie, wcale nie oznacza to, że musicie rezygnować z wakacyjnych przyjemności. Gdzie najlepiej we WrocLove przeżywać wakacyjne romanse i letnie przygody? Gdzie znaleźć można odrobinę wytchnienia i relaksu w “betonowym lesie”? Oto nasze TOP 5 wakacyjnych miejscówek we Wrocławiu!

WAKACYJNE MIEJSCÓWKI WE WROCŁAWIU – PROSTO Z MOSTU

Tu ze spokojem można paradować w bikini! Albo przynajmniej w pareo. ;) Basen, leżaczki, największa zagospodarowana plaża w mieście i mnóstwo ciekawych rekreacji – od jogi, poprzez kino plenerowe, aż po wspólne barbecue i imprezy z muzyką na żywo. Mówimy Prosto z Mostu – tu jest lepiej niż na działce. ;)

WAKACYJNE MIEJSCÓWKI WE WROCŁAWIU – BASEN BEACH BAR

Miejscówka leżąca tuż nad brzegiem Odry przy Mostach Trzebnickich. Koniecznie wpadnijcie tu na lekką kolację z orzeźwiającą lemoniadą (lub szprycerkiem) przy niezapomnianych zachodach słońca.

WAKACYJNE MIEJSCÓWKI WE WROCŁAWIU – ZAZOO CHILLOUT BEACH BAR

Co powiecie na Jazz na piasku, weekendową gimnastykę pod hasłem “pilates & prosseco”, a potem popołudnie w brazylijskich klimatach z nauką tańca forró? W ZaZoo nie ma czasu na nudę!

WAKACYJNE MIEJSCÓWKI WE WROCŁAWIU – WYSPA TAMKA

Jedna z najbardziej obleganych miejscówek we Wrocławiu. I nic dziwnego! Wyspa Tamka to artystyczny klimacik, letni chilling i weekendowe imprezy bez końca!

WAKACYJNE MIEJSCÓWKI WE WROCŁAWIU – RAJ/BAR

“Raj na wyspie. Wyspa w raju”. Fenomenalne miejsce na wodzie przywodzi na myśl klimat Amsterdamu. Założone przez właścicieli kultowego klubu Das Lokal Raj/Bar przez całe lato serwuje wyśmienitą focaccię, drinki i muzykę.

Korzystajcie z wakacyjnego chillu, zanim nadejdzie babie lato. :)

Marzycie o drineczkach z palemką, imprezach przy basenie i wygrzewaniu się na ciepłym piasku? Sprawdźcie, gdzie we Wrocku najlepiej udać się na wakacyjny chill! Lato mamy na półmetku, ale jeśli jesteście już po urlopie, wcale nie oznacza to, że musicie rezygnować z wakacyjnych przyjemności. Gdzie najlepiej we WrocLove przeżywać wakacyjne romanse i letnie przygody? Gdzie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →