Najlepsze seriale minionego roku – zobacz, co warto nadrobić!

Brak zdjęcia autora wpisu

05 stycznia 2018

Podziel się newsem:

Jeszcze kilka lat temu taki ranking byłby w połowie zapełniony sitcomami, lub innymi taśmowcami, które okupywały czołówki zestawień przez lata. Jednak nadeszła nowa era telewizji.

CO WZIĘLIŚMY POD UWAGĘ?

W naszym rankingu wzięliśmy pod uwagę seriale, które powstały w 2017 roku jak również premiery sezonów znanych nam już tytułów. Specjalnie jednak chcieliśmy skupić się na pierwszej grupie, gdyż w dobie mnogości tytułów, łatwo pominąć wiele wartościowych tytułów.

CO POMINĘLIŚMY?

Z tego powodu, tuż za naszym top10, z chęcią uplasowalibyśmy m.in. "Narcos Season 3" za umiejętne pociągnięcie narkotykowej epopei bez głównego antagonisty, siódmy sezon "Gry o tron" (pomimo pewnego spadku jakościowego w porównaniu do wcześniejszych sezonów), trzeci sezon "Better Call Saul", a także debiutujące "The Deuce" i "The American Gods".

Jeszcze kilka lat temu taki ranking byłby w połowie zapełniony sitcomami, lub innymi taśmowcami, które okupywały czołówki zestawień przez lata. Jednak nadeszła nowa era telewizji. CO WZIĘLIŚMY POD UWAGĘ? W naszym rankingu wzięliśmy pod uwagę seriale, które powstały w 2017 roku jak również premiery sezonów znanych nam już tytułów. Specjalnie jednak chcieliśmy skupić się na […]


ZOBACZ: Najlepsze Seriale 2017 – TOP 10

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także