The Rolling Stones zagrają w Polsce! To ostatnia szansa, żeby zobaczyć ich NA ŻYWO?


26 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

A może tak w tym roku olać Orandże, Openery i inne bajery i wybrać się na klasyków?

Micka Jaggera i jego koleżków z zespołu nie trzeba chyba przedstawiać nawet tym, którzy urodzili się po 2000 roku. The Rolling Stones to żywe legendy, muzykujące dinozaury i namacalne dowody na to, że hulaszczy tryb życia wcale go nie skraca. A wręcz przeciwnie! Najwyraźniej sex, drugs & rock’n’roll działają równie dobrze, jak spirulina, nasiona chia & jagody goji. ;)

Do takich wniosków można dojść patrząc na Panów z The Rolling Stones, którzy razem mają prawie 400 lat, ale mimo to nadal całkiem żywiołowo śmigają po scenie.

Czy prawdziwy, dobry, brytyjski rock’n’roll nigdy się nie starzeje? O tym będzie się można przekonać już 8 lipca na warszawskim Stadionie Narodowym. Wtedy bowiem Mick Jagger z zespołem przyjedzie zagrać po raz kolejny w Polsce.

Czy ostatni? Być może… W końcu kiedyś przecież trzeba przejść na zasłużoną emeryturę! To co, w tym roku zamiast nowych brzmień na Openerze lub Tauronie – klasyka światowego rocka? Ceny biletów zaczynają się “już” od 395 zł. ;)

 

A może tak w tym roku olać Orandże, Openery i inne bajery i wybrać się na klasyków? Micka Jaggera i jego koleżków z zespołu nie trzeba chyba przedstawiać nawet tym, którzy urodzili się po 2000 roku. The Rolling Stones to żywe legendy, muzykujące dinozaury i namacalne dowody na to, że hulaszczy tryb życia wcale go […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →