The Faim po raz pierwszy w Polsce już w tę sobotę


05 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Australijski zespół The Faim w przyszłym tygodniu wydaje swój debiutancki album State of Mind, a już w najbliższą sobotę zagrają swój pierwszy koncert w Polsce. Sprawdźcie szczegóły.

Pochodzący z Australii zespół ma obecnie na swoim koncie jedynie EP-kę Summer Is a Course, która wyszła w zeszłym roku i zawierała 4 utwory. Na 13 września zaplanowany jest premiera ich debiutanckiego albumy długogrającego – State of Mind. Na krążek składać się będzie 10 utworów. Do tej pory poznaliśmy już 3 single: Summer Is a Curse, Amelie oraz najnowszy Humans, który pojawił się kilka dni temu.

Utwór Humans został wyprodukowany przez Patricka Morriseya i Davida Dahlquista. Jest połączeniem innowacyjnych popowych melodii oraz ciężkiego rockowego brzmienia. Opowiada o poszukiwaniu własnej tożsamości. Od uświadomienia sobie naszych słabości, aż po największy talent i nieodkryty potencjał.

The Faim – Humans

The Faim – State of Mind – tracklista

The Faim - State od Mind
  1. Tongue Tied
  2. Humans
  3. Summer Is a Curse
  4. Beautiful Drama
  5. Buying Time
  6. Infamous
  7. Amelie
  8. Words Apart
  9. Where the River Runs
  10. State of Mind

The Faim w Polsce – bilety

W ramach europejskiej części światowej trasy koncertowej zespół już w najbliższą sobotę, 7 września pojawi się na pierwszym koncercie w Polsce. Będzie można ich posłuchać na żywo w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

The Faim - Warszawa, Hydrozagadka

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.