The British Are Coming! Danny Seth wraca po 5 latach ciszy i zapowiada nowy album


29 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Danny Seth to zawodnik który jakiś czas temu zniknął z radarów. Teraz jednak powraca i robi to w imponującym stylu!

The British Are Coming Returning

Danny Seth w 2015 roku wydał fantastyczny krążek, który wymykał się spod wszelkich konwenansów. Perception miał być krążkiem, który zmieni spojrzenie słuchacza na rap z UK, który dotychczas kojarzył się głównie z grimem i UK garage.

Danny Seth – I Arise Because

Mocno ekperymentalne, wręcz nowatorskie bity w zestawieniu z brytyjskim akcentem Setha sprawiły, że album nabrał wyjątkowego, niepowtarzalnego sznytu.

Danny Seth – Perception – odsłuch albumu

Perception, a także wcześniejsza gościnka u G-Eazy’ego na These Things Happen i luźnym singlu Bone Marrow, pozwoliło wypłynąć Danny’emu na szerokie wody.

G-Eazy feat. A$AP Ferg, Danny Seth – Lotta That

G-Eazy feat. Danny Seth – Bone Marrow

Don’t call it a comeback

Jednakże, po premierze Perception, Danny kompletnie zniknął z radarów. Oprócz kilku featuringów, na nowości od Setha musieliśmy trochę poczekać.

Od kilku dni, na Instagramie rapera, zaczęły pojawiać się grafiki, a także wiadomości głosowe nagrane między innymi przez G-Eazy’ego, czy Gashiego, a także wszystkich, którzy pracowali nad krążkiem. Wśród nich mogliśmy odnaleźć także polski akcent, w postaci wiadomości nagranej przez 2K’a.

Wyświetl ten post na Instagramie.

👹 SAVESETH.COM 👹 ☎️☎️☎️☎️☎️

Post udostępniony przez danny seth (@galeriedeseth)

2K, w ubiegłym roku wyleciał do USA, gdzie wraz z Sethem i jego ekipą pracowali nad nowym albumem. Ponadto, głos Danny’ego możecie usłyszeć w tagu producenckim, poprzedzającym każdy bit producenta.

Natomiast wczoraj, do sieci trafił pierwszy singiel, wraz ze świetnie zrealizowanym, aczkolwiek wprawiającym w niepokój teledyskiem. POPSTAR!, to także próba zwrócenia uwagi na fakt, że obecnie rynek muzyczny jest przepełniony identycznie brzmiącymi artystami. Natomiast w klipie, Seth stara się pokazać jak obecnie działają koncerny muzyczne, które niczym mistrz marionetek, sterują swoimi artystami.

Pod koniec klipu, raper zostaje porwany przez zamaskowanego mężczyznę i zamknięty w furgonetce. Zresztą, sprawdźcie sami.

Danny Seth – POPSTAR!

Na ten moment nie znamy jeszcze tytułu, ani daty premiery drugiego albumu rapera. Jednakże na stronie saveseth.com, możecie nagrać, bądź odsłuchać wiadomości do Danny’ego.

Danny Seth to zawodnik który jakiś czas temu zniknął z radarów. Teraz jednak powraca i robi to w imponującym stylu! The British Are Coming Returning Danny Seth w 2015 roku wydał fantastyczny krążek, który wymykał się spod wszelkich konwenansów. Perception miał być krążkiem, który zmieni spojrzenie słuchacza na rap z UK, który dotychczas kojarzył się […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.