Yoko obdarowała nas teledyskami Lennona

Obserwuj nas na instagramie:

Yoko Ono postanowiła zrobić prezent wszystkim fanom Johna Lennona. Na YouTube pojawiło się 20 klasycznych teledysków jej partnera z wydanego w 2003 roku DVD Lennon Legend.

Na tegoroczne Święta otrzymaliśmy dostęp do m.in. “Imagine”, “Jealous Guy”, “Working Class Hero” i “Happy Xmas (War Is Over)”. Do linka na Twitterze artystka dołączyła świąteczne życzenia.

W 36. rocznicę śmierci Johna, która przypada na 8 grudnia, Yoko umieściła także tweeta dotyczącego ograniczenia dostępu do broni w Stanach.

– Drodzy przyjaciele, każdego dnia 91 Amerykanów jest zabijanych bronią palną. Zamieniamy ten piękny kraj w strefę wojenną. Razem zabierzmy Amerykę do zielonej krainy pokoju. Śmierć ukochanego jest przygnębiającym doświadczeniem. Po 36 latach, nasz syn i ja ciągle tęsknimy – napisała Yoko.

Yoko Ono i John Lennon to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w popkulturze XX wieku. Mają swoich ścisłych zwolenników, ale wielu fanów The Beatles twierdzi, że to ona doprowadziła do rozpadu zespołu. Argumentem w tej dyskusji może być także list skierowany do Paula McCartneya, który został wystawiony w zeszłym miesiącu na aukcję. Lennon pisze w nim:

– Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę, jakim gównem wy i reszta naszych “miłych i niesamolubnych” przyjaciół obłożyliście mnie i Yoko, od kiedy jesteśmy razem.

Yoko Ono postanowiła zrobić prezent wszystkim fanom Johna Lennona. Na YouTube pojawiło się 20 klasycznych teledysków jej partnera z wydanego w 2003 roku DVD Lennon Legend. Na tegoroczne Święta otrzymaliśmy dostęp do m.in. “Imagine”, “Jealous Guy”, “Working Class Hero” i “Happy Xmas (War Is Over)”. Do linka na Twitterze artystka dołączyła świąteczne życzenia. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →