Techno w berlińskim stylu w… Katowicach! ElektroKlub IV już za tydzień.


19 stycznia 2018

Podziel się newsem:

Czołówka berlińskiej sceny techno z polską reprezentacją zagra w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Reklama

Różne są sposoby na zimową niemoc. Jedni wylatują za bocianami do ciepłych krajów, inni faszerują się witaminami lub wlewają w siebie hektolitry grzańca. A niektórzy po prostu tańczą. Nic bowiem nie wyrwie człowieka z zimowego marazmu lepiej, niż porządne techno.

A takie właśnie pojawi się już 27 stycznia 2018 na kolejnej imprezie z cyklu ElektroKlub. Tym razem hipnotyczne iluminacje i doskonałe dźwięki wypełnią salę Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, gdzie zagrają Moritz von Oswald, Shed, Barker & Baumecker, Peter Van Hoesen oraz Jacek Sienkiewicz.

ElektroKlub to cykl energetycznych imprez organizowanych w nieoczywistych lokalizacjach w całej Polsce. Nazwa nieprzypadkowo odwołuje się do nieistniejącego już katowickiego klubu Elektro, który był jednym z najważniejszych miejsc na Śląsku dla fanów świeżych brzmień. Gośćmi poprzednich edycji ElektroKlubu byli m.in. Superpitcher, Efdemin, Robag Wruhme i Legowelt.

#PozdroTechno

Czołówka berlińskiej sceny techno z polską reprezentacją zagra w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Różne są sposoby na zimową niemoc. Jedni wylatują za bocianami do ciepłych krajów, inni faszerują się witaminami lub wlewają w siebie hektolitry grzańca. A niektórzy po prostu tańczą. Nic bowiem nie wyrwie człowieka z zimowego marazmu lepiej, niż porządne techno. A takie właśnie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.