kadr z teasera „The Bear”

Drugi sezon „The Bear” już w czerwcu. Jest trailer!


13 marca 2023

Podziel się newsem:

W przerwie gali rozdania Oscarów zaprezentowany został zwiastun hitowego serialu platformu Hulu – The Bear. Premiera już w czerwcu. U nas produkcja trafi zapewne niedługo później do biblioteki Disney+.

Drugi sezon nagradzanej produkcji

Na kanał youtube’owy FX Networks trafił teaser drugiego sezonu hitowego serialu The Bear, którego premiera miała miejsce w przerwie tegorocznej gali rozdania Oscarów. Produkcja z nagrodzoną Złotym Globem rolą Jeremiego Allena White’a, powróci w czerwcu 2023 roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana. Jedynym podpisem teasera jest dość tajemnicze zdanie: „To nie jest ponowne otwarcie, to jest odrodzenie”. Fani serialu, zgłoście się! Jak rozumiecie tę zagadkę?

Teaser drugiego sezonu The Bear

Historia Carmena Berzatto

Serial The Bear opowiada historię Carmena Berzatto, młodego, genialnego szefa kuchni, który z powodu śmierci brata wraca do rodzinnego Chicago, aby poprowadzić upadający bar z kanapkami. Z dala od tego, do czego przywykł, Carmy musi radzić sobie z realiami zarządzania małym biznesem oraz napiętymi relacjami rodzinnymi.

Nie tylko The Bear, czyli długa linia hitów FX Productions

Stojące za serialem FX Productions ma na swoim koncie całą listę wielokrotnie nagradzanych hitów serialowych. Oprócz wspomnianego serialu w reżyserii Christhopera Storera, ostatnio wielką popularnością cieszy się ich serial dokumentalny Witamy we Wrexham, opowiadający historię drużyny, której właścicielami zostali Rob McElhenney i Ryan Reynolds. Przez lata platforma dostarczyła także wielu innych hitowych produkcji, jak np. Tabu, Mrs America, Fargo, American Crime Story czy serial animowany Archer.

W przerwie gali rozdania Oscarów zaprezentowany został zwiastun hitowego serialu platformu Hulu – The Bear. Premiera już w czerwcu. U nas produkcja trafi zapewne niedługo później do biblioteki Disney+. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →