Targ, jedzenie, kultura, imprezy… Projekt Hala Dworcowa rusza już w lutym. Na otwarciu zagra Adi Nowak!


06 lutego 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dobry street food, nocne imprezy i aftery, na których możesz zabłysnąć. To wszystko zmieści się na starej hali poznańskiego Dworca Głównego.

Nie, to nie jest kolejna odsłona Nocnego Targu Towarzyskiego, choć podobieństwo nazwy i bliskie sąsiedztwo początkowo wprowadziło odrobinę zamieszania. Hala Dworcowa to zupełnie nowa miejscówka, w której od 23 lutego miło spędzicie czas, potańczycie i dobrze się najecie. :D

W starym budynku Dworca Głównego w Poznaniu powstaje pierwszy w tutejszy FoodHall. Jakie smaki pojawią się w Hali Dworcowej? Lista streetfood’owych wystawców jest nadal owiana tajemnicą, ale wiadomo już, że będą oni serwować swoje smakołyki z… kasowych okienek!

Poza smacznym jedzeniem na Hali Dworcowej pojawi się też strefa art, gdzie będą odbywać się imprezy i koncerty oraz strefa chilloutu. Będzie też świetnie zaopatrzony bar i aftery, które możecie współtworzyć. Hala Dworcowa zorganizowała bowiem konkurs na AFTER – jeśli więc chcecie współtworzyć nowe miejsce na kulturalno-rozrywkowej mapie Poznania – odezwijcie się po szczegóły na facebookowym PRIVIE Hali Dworcowej.

Wielkie otwarcie nowej odsłony starego Dworca Głównego w Poznaniu zaplanowano na weekend 23-25.02.2018. W piątek będzie imprezowo – zagrają IANN //DJ SET, Bari (Sax Live) //LIVE SAX, Tony Handle //DJ SET, Jacob A //LIVE VOCAL , a w sobotę hiphopowo – na scenie pojawi się poznański raper związany z Asfalt Records – Adi Nowak.

Wpadajcie koniecznie!

 

 

Dobry street food, nocne imprezy i aftery, na których możesz zabłysnąć. To wszystko zmieści się na starej hali poznańskiego Dworca Głównego. Nie, to nie jest kolejna odsłona Nocnego Targu Towarzyskiego, choć podobieństwo nazwy i bliskie sąsiedztwo początkowo wprowadziło odrobinę zamieszania. Hala Dworcowa to zupełnie nowa miejscówka, w której od 23 lutego miło spędzicie czas, potańczycie […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: