Tańczysz? Nagraj to i zostań gwiazdą teledysku Pauliny Przybysz!


28 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

WE DANCE to nowy, mega pozytywny projekt, w którym mogą wziąć udział wszyscy kręcący nóżką i rączką internauci.

Tańczysz tak, jakby nikt nie patrzył w klubie, kuchni, łazience, drodze do pracy? Teraz możesz swoje pląsy pokazać ludziom, a przy okazji wziąć udział w fajnej akcji i zdobyć trochę fejmu.

WE DANCE to akcja zainicjowana przez twórców lifestylowego bloga – Państwa Harmony, która polega na tworzeniu tanecznych klipów z udziałem fanów.

Jak to działa? Artysta wybiera kawałek, Wy do niego tańczycie, nagrywacie to i wysyłacie przez formularz na stronie. A potem oglądacie zmontowane z najlepszych materiałów video na YouTube. Na pierwszy ogień poszła Paulina Przybysz, która do akcji WE DANCE wybrała kawałek Buy Me A Song.

Chcecie wziąć udział w akcji? Wpadajcie na stronę projektu WE DANCE by poznać szczegóły. :) Na pląsy macie czas do 7 stycznia 2018.

WE DANCE to nowy, mega pozytywny projekt, w którym mogą wziąć udział wszyscy kręcący nóżką i rączką internauci. Tańczysz tak, jakby nikt nie patrzył w klubie, kuchni, łazience, drodze do pracy? Teraz możesz swoje pląsy pokazać ludziom, a przy okazji wziąć udział w fajnej akcji i zdobyć trochę fejmu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →