Szukasz oldskulowej stylówy na wiosnę? Vintage Market to event, na którym znajdziesz ubrania “z duszą”.


02 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

We wrocławskim Surowcu odbędą się targi, na których upolujesz stylowe perełki z kolekcji najlepszych polskich Vintage Shopów.

W modzie liczy się… oryginalność! Jeśli z nostalgią patrzysz na stylizacje z klipów z lat 80. i 90., lubisz ubrania “z duszą i charakterem” i podchodzisz kreatywnie do mody – również tej casualowej – ten event jest właśnie dla Ciebie.

Vintage Market we wrocławskim Surowcu to event, na którym znajdziesz odzieżowe perełki, które mają przynajmniej… 20 lat! Swoje retro-oldskulowe kolekcje zaprezentują m.in. takie sklepy, jak Cinty Vintage i Njuromantik.

Vintage Market do doskonała okazja, by upolować na wiosnę kilka niebanalnych, jedynych w swoim rodzaju stylówek. Impreza odbędzie się 10 marca w godz 12:00 – 18:00.

Wybierzcie się na przedwiosenne, modowe łowy! Wjazd za FREE!

We wrocławskim Surowcu odbędą się targi, na których upolujesz stylowe perełki z kolekcji najlepszych polskich Vintage Shopów. W modzie liczy się… oryginalność! Jeśli z nostalgią patrzysz na stylizacje z klipów z lat 80. i 90., lubisz ubrania “z duszą i charakterem” i podchodzisz kreatywnie do mody – również tej casualowej – ten event jest właśnie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →