Szukasz wyjątkowego prezentu? Zamów spersonalizowane życzenia od znanych osób

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Hype Me to nowa platforma, która umożliwia zamówienie spersonalizowanych życzeń od znanych osób - aktorów, muzyków, sportowców, yotuberów czy influencerów. Sprawdźcie, jak to działa.

Hype Me to polski startup założony przez Mikołaja Czajkowskiego. Stworzył on aplikację, za pomocą której można zamówić nagrania video na jakąkolwiek okazję od muzyków, aktorów, sportowców, influencerów czy celebrytów.

hype me

Aplikacja Hype Me – jak to działa?

Aplikacja działa w formie marketplace. Za jej pośrednictwem znane osoby oferują produkt w formie spersonalizowanego nagrania video. Mogą to być np. życzenia urodzinowe, zaproszenia na wydarzenia, gratulacje z okazji ślubu czy zakończenia szkoły.

Hype Me to platforma, marketplace, która umożliwia łączenie fanów z ich idolami. Nie jesteśmy sklepem z wideo, ani agencją influencer marketingu. Załóżmy, że jestem znanym sportowcem. Ściągam aplikację, loguję się przez maila, ustawiam hasło i daję znać twórcom aplikacji. My u wybranego użytkownika aktywujemy tryb influencera, dzięki czemu może on otrzymywać zapytania od innych i nagrywać wideo

Mikołaj Czajkowski, CEO Hype Me
Mikołaj Czajkowski CEO Hype Me
Mikołaj Czajkowski, założyciel Hype Me

Korzystanie z apki jest proste. Przeglądacie content, zakładacie konto i składacie zamówienie. Osoba, u której złożycie zamówienie nagrywa video w aplikacji i wysyła je do użytkownika, który wówczas dostaje powiadomienie i polecenie płatności.

Hype Me. Każde video wspiera wybraną fundację

Zamawiając film w Hype Me, kupujesz nie tylko prezent dla znajomego, ale także pomagasz setkom tysięcy potrzebujących. Każdy twórca wspiera wybraną przez siebie fundację, takie jak np. Viva dla Zwierząt, Centrum Praw Kobiet czy Alivia Fundacja Onkologiczna. Zamawiając video widzisz na jaki cel zostanie przekazane część środków.

hype me

Na Instagramie Hype Me możecie na bieżąco śledzić kto dołączył do aplikacji.

Hype Me to nowa platforma, która umożliwia zamówienie spersonalizowanych życzeń od znanych osób – aktorów, muzyków, sportowców, yotuberów czy influencerów. Sprawdźcie, jak to działa. Hype Me to polski startup założony przez Mikołaja Czajkowskiego. Stworzył on aplikację, za pomocą której można zamówić nagrania video na jakąkolwiek okazję od muzyków, aktorów, sportowców, influencerów czy celebrytów. Aplikacja Hype […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: