Szukasz inspiracji na festiwalowe outfity? Zobacz, co nosiło się na Coachella 2018!


23 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zobaczcie, jakie stylówy w tym roku królowały na kalifornijskim festiwalu.

Coachella to impreza, która co roku otwiera festiwalowy sezon. Występują na niej największe gwiazdy, bawią się mniej lub bardziej znani celebryci, a wielkie marki modowe promują swoje najnowsze kolekcje.

Nic więc dziwnego, że Coachella Festiwal 2018 wyznacza trendy, które później rządzą na muzycznych festiwalach całego świata. Jakie stylizacje królowały w tym roku na Pustyni Colorado? Dużo prześwitów, błysku, frędzli (narzuty z makramy rulez!), oryginalnych fryzur, naklejanych, złotych tatuaży i obowiązkowo – fantazyjne okulary, które są kropką nad i każdego festiwalowego outfitu!

Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, Open’er i OFF coraz bliżej! Looknijcie na fotki z Coachella Festival 2018 – na pewno znajdziecie w nich sporo inspiracji na wakacyjny look.

 

#eminem ♥️#coachella2018

Post udostępniony przez ANQI ? (@anqiaqaq)

Zobaczcie, jakie stylówy w tym roku królowały na kalifornijskim festiwalu. Coachella to impreza, która co roku otwiera festiwalowy sezon. Występują na niej największe gwiazdy, bawią się mniej lub bardziej znani celebryci, a wielkie marki modowe promują swoje najnowsze kolekcje. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →