SZA wypuściła nowy teledysk. Wyreżyserowała go sama… Solange!


22 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

SZA lepsza niż siostry Knowles? Zobaczcie jej nowy klip!

SZA idzie jak burza. Debiutancki album zapewnił jej 5 nominacji do Grammy, a wśród fanek 27-letniej wokalistki znalazła się sama Solange Knowles.

Obie Panie najpierw wymieniły się pochlebnymi komentarzami w mediach społecznościowych, a później postanowiły poznać się w realu. Ich spotkanie zaowocowało stworzeniem klipu do kawałka The Weekend – kolejnego singla z wydanej w czerwcu 2017 roku płyty Ctrl.

W klipie zmysłowo tańcząca SZA kontrastuje z surową architekturą będącą tłem teledysku. Całość wygląda całkiem zacnie. Jedyne, do czego można by się przyczepić, to stylówki wokalistki (rajstopowym getrom przed kolano mówimy nie).

Solange to zresztą nie jedyna gwiazda, której spodobał się kawałek The Weekend. Kilka dni przed premierą teledysku w sieci pojawił się remix utworu zrobiony przez Calvina Harrisa.

SZA lepsza niż siostry Knowles? Zobaczcie jej nowy klip! SZA idzie jak burza. Debiutancki album zapewnił jej 5 nominacji do Grammy, a wśród fanek 27-letniej wokalistki znalazła się sama Solange Knowles. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →