Symfonia o cipkach, penisach i śmierci za 10 milionów dolarów


11 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Devin Townsend to jeden z najdziwniejszych twórców świata. Teraz zbiera 10 milionów dolarów na swoją nową koncepcję artystyczną.

Devid Townsend od lat 90. tworzy progresywnego rocka. Oprócz Devin Townsend Band, Devin Townsend Project i Strapping Young Lad funkcjonował całkowicie solowo. Jego muzyka jest pełna absurdu, czego dowodem może być wydanie dwóch koncept-albumów opowiadających historię kosmity szukającego najlepszej kawy na Ziemi. Teraz postanowił nagrać symfonię o penisach, cipkach i śmierci.

– Jestem tu dziś w Sony, żeby podrzucić wam coś, na co potrzebuję 10 milionów dolarów! Cały show jest metaforą seksu i władzy, ale też odniesienia tego do jakiegoś boga, który jest ekstremalnie płodny. To będzie symfonia z tymi wszystkimi kutasami, waginami i śmiercią, i to będzie tak przesadne, jeszcze z orkiestrą symfoniczną i chórami, i będą w tym brali udział najlepsi z najlepszych, i to takie k…sko drogie!

devin townsend

Devin pracował z orkiestratorem, żeby stworzyć “Moth”. Spektakl nie ma być jednorazową fanaberią. Jest plan, żeby objechać z nim cały świat. Co ciekawe, nie ma mieć formy komedii, a raczej groteskowej, poważnej sztuki.

– Nie da się zdobyć 10 milionów na zwykły spektakl. Musiałem stworzyć musical z orkiestra i chórami. Jeśli zrobisz coś totalnie absurdalnego, z teoretycznie niesprzedawalnym tematem, ale wyprodukujesz to jak “Upiora w Operze”, to zdobędziesz uwagę publiki, nie? – mówi Devin.

źródło: Noisey

Devin Townsend to jeden z najdziwniejszych twórców świata. Teraz zbiera 10 milionów dolarów na swoją nową koncepcję artystyczną. Devid Townsend od lat 90. tworzy progresywnego rocka. Oprócz Devin Townsend Band, Devin Townsend Project i Strapping Young Lad funkcjonował całkowicie solowo. Jego muzyka jest pełna absurdu, czego dowodem może być wydanie dwóch koncept-albumów opowiadających historię kosmity […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →