Sylwester 2017 w Warszawie. Gdzie się bawić? Mamy kilka sprawdzonych miejscówek na NYE!


14 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Na tych imprezach powitasz Nowy Rok z dobrymi vibe’ami!

Zamiast Sylwestra z Polsatem albo domówki, po której będziesz musiał sprzątać – lepiej wybrać się w sylwestrową noc do klubu. Gdzie dobrze się zabawisz w Sylwestra 2017 i powitasz Nowy Rok z przytupem?

Oto najlepsze opcje na Sylwestra 2017 w Warszawie.

SYLWESTER 2017 WARSZAWA – IMPREZY OPCJA 1.

Z BOGIEM. Czyli Sylwester Na Pełnej w klubie Jasna 1 z ekipą djską BÓG JEST W TECHNO x dype x SYNTETYK x KOD oraz gościem z UK – Blue Hour.

SYLWESTER 2017 WARSZAWA – IMPREZY OPCJA 2.

SMOLNA NYE, czyli 2 sceny, 22 djów i 24 godziny imprezy w jednej z najlepszych miejscówek w Warszawie. Zagrają AGIM
Angelo Mike, Anja Kraft, DASEIN, Deas, Leon / PL, Sincz, Tika Milano, Tom Palash, Truant, Cocolino Official, Glasse, JRoth, Kaj, Larix, Phil Jensky, Prøpan, Seb Skalski, Simon Mattson, Smurlik, Solid / Subraum Records i Subcode. Dla tych, którzy zgłodnieją – będzie otwarta kuchnia!

SYLWESTER 2017 WARSZAWA – IMPREZY OPCJA 3.

NOC SYLWLUZZTROWA – czyli taneczne rozpoczęcie 2018 roku w klubie Luzztro. Przygrywać będą Diana d’Rouze, DUSS, Gigi, Larix, Truant, Cranz, Apostle Pete, KoZa, Phil Jensky, Adam Obrębski.

SYLWESTER 2017 WARSZAWA – IMPREZY OPCJA 4.

CHŁODNA. Na tej ulicy w Sylwestra możecie się bawić aż w trzech klubach. MEKKA Klub, After 2.17 i Metronom połączyły siły, by zrobić sztosową imprezę sylwestrową na Chłodnej.

 

Na tych imprezach powitasz Nowy Rok z dobrymi vibe’ami! Zamiast Sylwestra z Polsatem albo domówki, po której będziesz musiał sprzątać – lepiej wybrać się w sylwestrową noc do klubu. Gdzie dobrze się zabawisz w Sylwestra 2017 i powitasz Nowy Rok z przytupem? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →