Sylwester 2017: Imprezy we Wrocławiu? Sprawdź najlepsze opcje!

Ania Hofman
20 grudnia 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zebraliśmy dla Was najlepsze sylwestrowe miejscówki na powitanie 2018 roku.

Domówka była w zeszłym roku, na plener za zimno, a drogie bankiety to raczej na emeryturze? Racja! Dla tych, którzy bawią się cały rok Sylwester to po prostu kolejna okazja do imprezowania. Ale skoro już wychodzi się tego dnia na miasto – podpowiadamy Wam najlepsze sylwestrowe kierunki. :)

Gdzie się bawić we Wrocku na Sylwestra 2017/2018? Oto lista imprez, na których na bank zabawicie do rana.

SYLWESTER 2017 WROCŁAW – IMPREZY OPCJA 1.

Za górami, za lasami… Czyli impreza BEHIND THE LAS w starym młynie Sułkowice. Zajawkowa ekipa, która latem ogranizuje leśne rejwy w ramach festiwalu Las Tribe, tym razem zaprasza do podróży w kosmos. Na 3 scenach pojawi się ponad 20 DJ’ów, oczywiście wszystko w ciekawej wizualnej oprawie. Ta impreza to będzie prawdziwa petarda!

SYLWESTER 2017 WROCŁAW – IMPREZY OPCJA 2.

PEŁNA KULTURKA I NIESPODZIANKI – tak zapowiada się Sylwek w LVN. Będzie strawa dla ducha i ciała, czyli dobra muza, zakąski, przekąski i popitki. Muzycznie udzielać się będa  DYYU∩E, Kazula i Whyba. W prezencie zimne ognie i czarodziejskie draże. Niestety nie wiadomo, w jakim smaku. ;)

SYLWESTER 2017 WROCŁAW – IMPREZY OPCJA 3.

DASLO SYLWESTER. Warum? Bo Das Lokal to jedna z najlepszych tanecznych miejscówek we WrocLove. Tu zamiast wejść w Nowy Rok, wtańczycie się w niego z przytupem, a o to zatroszczą się chłopcy Spectribe [SLAP], Sime Juslin [HeartBeats], CruzOe [Das Lokal], Raev [Das Lokal, HeartBeats], Kacpa [HeartBeats]. Wybawicie się tu do białego rana, albo nawet i samego południa.

SYLWESTER 2017 WROCŁAW – IMPREZY OPCJA 4.

SUROWIEC. Tu impreza odbędzie się pod hasłem Techno Zdechło? Na razie na temat wielkich atrakcji organizatorzy milczą – wiadomo natomiast, że zagra DJ Ryan R, a bilety będą w bardzo regularnej cenie 30/40 zł. Czyli po prostu można spodziewać się porządnej imprezy. :)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: