Sunmi na koncercie w Polsce!


27 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Koreańska piosenkarka Sunmi, twórczyni takich hitów jak Gashina, czy Heroine, ogłosiła kolejne miasta w ramach swojej pierwszej, światowej trasy koncertowej 2019 SUNMI WORLD TOUR [WARNING].
Sunmi do tej pory koncertowała jedynie w Ameryce i Azji., Teraz wreszcie zawita również do Europy. Ku radości polskich fanów k-popu, nie ominie także Warszawy.
Koncert odbędzie 02.06 w Warszawskiej Progresji i będzie drugim przystankiem europejskiej części trasy. Sunmi zagra również w Londynie, Amsterdamie, Berlinie oraz Paryżu. Sprzedaż biletów rusza 03.05 o 15.00. Ceny nie są jeszcze znane.

Sunmi, a właściwie Lee Sun-mi, to jedno z największych nazwisk koreańskiego popu. Wokalistka karierę rozpoczęła w 2007 roku jako członkini Wonder Girls.

Z zespołu odeszła po 3 latach, by ponownie powrócić w 2015 i grać w nim aż do jego rozwiązania w 2017. Rok później jej kariera solowa rozpędziła się, gdy wokalistka wydała singiel Gashina, który odnotował ponad milion pobrań w sprzedaży digitalowej.

Równie głośno zrobiło się o niej w marcu tego roku, gdy ukazało się singiel Noir. Teledysk do piosenki jest niepokojącym, choć fascynującym komentarzem dotyczącym mediów społecznościowych. Koniecznie sprawdźcie:

Koreańska piosenkarka Sunmi, twórczyni takich hitów jak Gashina, czy Heroine, ogłosiła kolejne miasta w ramach swojej pierwszej, światowej trasy koncertowej 2019 SUNMI WORLD TOUR [WARNING]. Sunmi do tej pory koncertowała jedynie w Ameryce i Azji., Teraz wreszcie zawita również do Europy. Ku radości polskich fanów k-popu, nie ominie także Warszawy. Koncert odbędzie 02.06 w Warszawskiej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →