Sukien i spódnic – kiecki dla facetów wkraczają na ulice światowych metropolii! Nowa moda dotrze do Polski?

Obserwuj nas na instagramie:

Mężczyzna w sukience – szczyt zniewieścienia, czy odwagi? 

Wyobrażacie sobie faceta, którym mówi zadzieram kiecę i lecę? Na wybiegach i ulicach miast metropolii kobiece fatałaszki już dawno zostały przechwycone przez płeć brzydką. I nie chodzi tylko o odważne drag queen, ale również facetów z krwi i kości, którzy o dziwo wyglądają w nich wyjątkowo dobrze. ;)

Spódnice dla mężczyzn projektują domy mody Jeana Paula Gaultiera, Commes des Garçons czy Johna Galliano, a trend noszenia kiecek promują takie gwiazdy, jak Jaden Smith czy David Duchovny. Wielkim fanem spódniczek w wersji mini i maxi jest też Marc Jacobs.

Spódnic i sukien to doskonały pomysł dla facetów na letnie stylizacje i wyróżnienie się z tłumu w nogawkach. Jak myślicie, moda na noszenie kiecek przez mężczyzn przyjmie się też nad Wisłą?

Mężczyzna w sukience – szczyt zniewieścienia, czy odwagi?  Wyobrażacie sobie faceta, którym mówi zadzieram kiecę i lecę? Na wybiegach i ulicach miast metropolii kobiece fatałaszki już dawno zostały przechwycone przez płeć brzydką. I nie chodzi tylko o odważne drag queen, ale również facetów z krwi i kości, którzy o dziwo wyglądają w nich wyjątkowo dobrze. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →