Stwórz własną wersję singla „Nie dobiję się do Ciebie” Darii Zawiałow!


31 października 2018

Podziel się newsem:

2Track oraz Sony Music Poland ogłosiło konkurs! Do wygrania? Sława i pieniądze!

Zawodowo lub hobbystycznie zajmujesz się produkcją muzyczną? Jeśli tak, to czas zabrać się do pracy, bowiem właśnie ruszył konkurs na remiks utworu „Nie dobiję się do Ciebie” Darii Zawiałow!

Na czym polega „Zawiałow Rework”? Zajrzyj na stronę: https://2track.pro/, pobierz ścieżkę wokalną Darii pochodzącą z singla „Nie dobiję się do Ciebie” i stwórz własną partię instrumentalną. Przygotowany utwór zamieść na platformie 2Track. I zrób to najpóźniej do 19 listopada!

 

Daria Zawiałow, producent utworu Michał Kush, producent Bogdan Kondracki oraz przedstawiciele wytwórni Sony Music Poland z nadesłanych zgłoszeń wybiorą zwycięski rework, który w nagrodę zostanie wydany cyfrowo, a jego twórca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.

Organizator ufundował również zestaw płyt dla zdobywcy drugiego miejsca a także nagrody dodatkowe w postaci półrocznej subskrypcji w TIDAL dla miejsc numer 2 i 3.

Więcej szczegółów oraz regulamin znajdziecie na stronie: https://2track.pro/

2Track oraz Sony Music Poland ogłosiło konkurs! Do wygrania? Sława i pieniądze! Zawodowo lub hobbystycznie zajmujesz się produkcją muzyczną? Jeśli tak, to czas zabrać się do pracy, bowiem właśnie ruszył konkurs na remiks utworu „Nie dobiję się do Ciebie” Darii Zawiałow! Na czym polega „Zawiałow Rework”? Zajrzyj na stronę: https://2track.pro/, pobierz ścieżkę wokalną Darii pochodzącą z singla […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →