Streetwearowa marka zaszalała na pokazie mody w Paryżu!


28 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Off-white pokazuje przyszłość mody na FW w Paryżu!

Na paryskim tygodniu mody wiele się działo. Jednak pokaz kolekcji OFF-White na sezon jesień-zima 2019 był totalnym sztosem i popisem kreatywności!

Marka OFF-White została założona w 2013 roku w Mediolanie. Uważana jest za „luksusowy streetwear”, który zaciera granice między modą z ulicy, a ekskluzywnymi brandami modowymi. Pokaz w Paryżu nazywano “Telewizją Publiczną”, pokaz został ustawiony wśród olbrzymiego zielonego ekranu (green box’u) przeplatanego krzewami i liśćmi, nadającymi postapokaliptyczne podejście do ciężkich projektów sportowych.

„[Telewizja] jest trochę zła, nikczemna, na pewno nie jest szczera. Ma przemożny wpływ, ukształtowała całe pokolenie. Moja generacja, natomiast, może się sama kształtować poprzez Instagram.” -wyjaśnił dyrektor artystyczny w rozmowie z portalem Highsnobiety, która odbyła się na backstage’u pokazu.

Pojawiło się mnóstwo monochromatycznego, szerokiego kroju i rozkloszowanego dżinsu. W tle odezwały się audycje sportowe, techniczne kawałki Gore-Tex. Pojawiły się buty zainspirowane stylem zachodnim niemal, a kaski futbolowe są również ciekawym dodatkiem do awangardowego wyglądu.

Off-white pokazuje przyszłość mody na FW w Paryżu! Na paryskim tygodniu mody wiele się działo. Jednak pokaz kolekcji OFF-White na sezon jesień-zima 2019 był totalnym sztosem i popisem kreatywności! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →