Sting zaczął grać reggae? Ten duet ma szansę na tytuł ŻENADA 2018!


28 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Sting swoją nową płytę nagrał z Mr. Lover Lover!

Sting & Shaggy? Takiego muzycznego teamu chyba nikt się nie spodziewał!

Były członek Police i twórca hitu Boombastic spotkali się razem w studiu, by nagrać wspólnie krążek inspirowany Jamajką. Efekt? Pierwszy singiel z płyty, której premierę zapowiedziano na 20 kwietnia, pojawił się już w sieci. Przy utworze Don’t Make Me Wait można się uśmiechnąć, a nawet i roześmiać. ;)

Tak brzmią pozytywne wibracje w wersji Sting &Shaggy. No cóż… nie wiemy, czy Panowie podjęli decyzję o wspólnym graniu na trzeźwo, czy może jednak wcześniej coś wypalili podczas robienia riserczu na Jamajce… ;) Wiadomo natomiast, że spotkanie muzyków zainicjował menedżer Stinga Martin Kierszenbaum. 

O ile w wersji solo Panowie są całkiem przyjemni dla ucha, to w duecie to już zdecydowanie za dużo dobrego. Mamy wrażenie, że słuchamy dwóch old boy’ów grających przy ognisku na wczasach. Płyta Stinga i Shaggy’ego będzie muzyczną ŻENADĄ tego roku? O tym przekonamy się już 20 kwietnia. ;)

Sting swoją nową płytę nagrał z Mr. Lover Lover! Sting & Shaggy? Takiego muzycznego teamu chyba nikt się nie spodziewał! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Były członek Police i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →