Stan Lee cameos – zobacz najlepsze epizody Stana Lee w filmach Marvela!


13 listopada 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wspominamy legendarnego autora komiksów.

Stan Lee nie żyje – ta smutna informacja 12 listopada 2018 roku obiegła cały świat. Współtwórca uniwersum Marvela i autor takich komiksowych bohaterów, jak Spider-Man, Hulk czy Iron Man, zmarł w wieku 95 lat w Los Angeles. O śmierci legendarnego twórcy poinformowała jego córka.

Dziś cały świat żegna się z legendarnym autorem i wspomina jego dzieła. My proponujemy przypomnieć sobie jego najlepsze cameos, czyli epizodyczne role, które odgrywał w niemal każdej ekranizacji komiksów Marvela. 

Przypadkowy świadek wydarzeń, sprzedawca napojów na plaży, kierowca szkolnego autobusu komentujący w zabawny sposób akcję filmu… Zobaczcie najlepsze cameos Stana Lee!

 

Wspominamy legendarnego autora komiksów. Stan Lee nie żyje – ta smutna informacja 12 listopada 2018 roku obiegła cały świat. Współtwórca uniwersum Marvela i autor takich komiksowych bohaterów, jak Spider-Man, Hulk czy Iron Man, zmarł w wieku 95 lat w Los Angeles. O śmierci legendarnego twórcy poinformowała jego córka. Dziś cały świat żegna się z legendarnym […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: