Te sprzęty chciałbyś mieć w domu, gdybyś tylko miał… duużooo hajsów!


10 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Złote słuchawki, dizajnerskie kolumny i stuningowany gramofon. Takie cudeńka znajdziecie na tegorocznym Audio Video Show!

Rozgościć się wygodnie w luksusowym hotelu i posłuchać dobrej muzy z najlepszych głośników za setki tysięcy złotych? To marzenie każdy audiofil będzie mógł zrealizować podczas tegorocznej edycji wystawy Audio Video Show.

Na imprezie zaprezentowane zostaną sprzęty wykorzystujące najnowszą technologię, a wśród sprowadzonych na wystawę nowości znajdzie się kilka prawdziwych perełek, które każdy będzie mógł osobiście przetestować.

Zobaczcie, jakie cuda pojawią się na 20. edycji Audio Video Show!

Słuchawki Sennheiser Orpheus – czyli najdroższe słuchawki świata.

Niektórzy noszą na uszach diamentowe kolczyki, inni najbardziej nowoczesne i luksusowe słuchawki. Jeden komplet kosztuje tyle, co najdroższe błyskotki świata – “zaledwie” 250 tysięcy złotych.

Idealny w każdym pikselu

Telewizor Loewe bild 9 OLED wygląda, jak dzieło sztuki – jest ręcznie wykończony, a zastosowana w nim technologia pozwala na sterowanie jasnością każdego piksela z osobna. Za taki luksus trzeba zapłacić około 45 tysięcy zł.

Powrót legendy

Na Audio Video Show będzie można też przetestować stuningowany gramofon marki Technics, który łączy w sobie oldskulowy wygląd z nowoczesną konstrukcją z napędem bezpośrednim. Nowa wersja kultowego gramofonu kosztuje około 16 tysięcy zł.

Technologia i design

Głośniki BeoLab 50 to prawdziwe cacko zaprojektowane przez znanych z dobrego dizajnu Duńczyków. Pod piękną obudową kryje się aż siedem przetworników napędzanych osobnymi wzmacniaczami. Najlepsza jakość i wygląd jest oczywiście w cenie. W tym przypadku w cenie około 55 tysięcy peelenów za sztukę.

 

Audio Video Show to wystawa dla każdego, kto ceni sobie dobrą jakość i najlepszą technologię. Impreza odbędzie się w dniach 17-19 listopada w Warszawie. Dla niektórych to może być jedna okazja do osobistego sprawdzenia luksusów dla audiofilów. A w drodze powrotnej, tak na wszelki wypadek, warto kupić lottka albo jakąś porządną zdrapkę. ;)

 

 

Złote słuchawki, dizajnerskie kolumny i stuningowany gramofon. Takie cudeńka znajdziecie na tegorocznym Audio Video Show! Rozgościć się wygodnie w luksusowym hotelu i posłuchać dobrej muzy z najlepszych głośników za setki tysięcy złotych? To marzenie każdy audiofil będzie mógł zrealizować podczas tegorocznej edycji wystawy Audio Video Show. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →