Spotify podsumowuje 2018 rok! Sprawdź, czego słuchaliśmy najczęściej!


07 grudnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Te piosenki królowały na naszych playlistach.

Nadszedł grudzień, a z nim czas podsumowań Spotify, które właśnie opublikowało Wrapped – ranking z najpopularniejszymi kawałkami i artystami tego roku.

Wśród topowych artystów na szczycie znalazł się Drake z ponad z ponad 8,2 miliardami streamów. Kanadyjski raper jest także najczęściej odtwarzanym artystą wszech czasów. Jeśli chodzi o Panie, na całym świecie najchętniej na Spotify słuchano Ariany Grande.

W Polsce oczywiście królował hip hop, szczególnie w wykonaniu dwóch rodzimych raperów – Taco Hemingwaya, który znalazł się na szczycie polskiego rankingu Spotify oraz Quebonafide, który uplasował się zaraz za nim. Dodatkowo Panowie w duecie zamknęli podium, a ich wspólny krążek Soma 0,5mg okazał się być najpopularniejszym polskim albumem roku.

Czego jeszcze słuchaliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy? Wszystkiego dowiecie się z infografiki podsumowującej 2018 rok na Spotify!

Te piosenki królowały na naszych playlistach. Nadszedł grudzień, a z nim czas podsumowań Spotify, które właśnie opublikowało Wrapped – ranking z najpopularniejszymi kawałkami i artystami tego roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →