Sport, akcja, muzyka! CROPP BALTIC GAMES 2K18 to impreza dla prawdziwych zajawkowiczów.


17 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zawody, koncerty, dziki Beach Bar i “Party na Skateparku” – CROPP BALTIC GAMES 2K18 to 3 dni szaleństwa, które na długo zostaną w Waszej pamięci!

W sierpniu na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku odbędzie się… zebranie prawdziwych zajawkowiczów! To właśnie tu na 3 wielkich arenach zagraniczne gwiazdy pokażą to, co najlepsze w BMX , MTB i SKATE.

Ale CROPP BALTIC GAMES 2K18. to nie tylko zawody i pokazy. 3-dniowa impreza to najlepsze foodtrucki, skate stoiska, dziki Beach Bar , Silent Disco i strefy chillu. Nie zabraknie też tanecznej rywalizacji podczas konkursu Hype UP!

A po sportowych emocjach przyjdzie czas na te muzyczne. Po zamknięciu aren sportowych w wielkim namiocie koncertowym zagrają największe gwiazdy polskiego HIPHOPU, a na zakończenie wszystkich uczestników czeka porządny melanż na “Party na Skateparku”. A to wszystko odbędzie się w dniach 17-20 sierpnia 2018.

Wpadajcie do Gdańska na CROPP BALTIC GAMES 2K18. Będzie grubo!

Zawody, koncerty, dziki Beach Bar i “Party na Skateparku” – CROPP BALTIC GAMES 2K18 to 3 dni szaleństwa, które na długo zostaną w Waszej pamięci! W sierpniu na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku odbędzie się… zebranie prawdziwych zajawkowiczów! To właśnie tu na 3 wielkich arenach zagraniczne gwiazdy pokażą to, co najlepsze w BMX , MTB i SKATE. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →