Son Lux ponownie w Polsce! Trio tym razem przyjedzie do Wrocławia.


02 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zaledwie kilka dni po ich występie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka zespół Son Lux zapowiedział kolejny koncert w Polsce!

Bilety na ich warszawski koncert wyprzedały się w błyskawicznym tempie, a niedawno dali czadu w Katowicach podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Twórcy piosenek takich jak „Easy”, „You Don’t Know Me”, „Alternate World”, czy „Change Is Everything” nie dają o sobie zapomnieć i już jesienią powrócą do Polski!

Ryan Lott wraz z Rafiqiem Bhatią i Ianem Changiem wystąpią 27 września 2018 roku we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Panowie przyjadą do Wrocławia promować swój najnowszy, piąty album „Brighter Wounds”.

Ciszymy się, czekamy z niecierpliwością i słuchamy najlepszej koncertowej wersji kawałka Easy z Woodkidem. :)

Zaledwie kilka dni po ich występie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka zespół Son Lux zapowiedział kolejny koncert w Polsce! Bilety na ich warszawski koncert wyprzedały się w błyskawicznym tempie, a niedawno dali czadu w Katowicach podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Twórcy piosenek takich jak „Easy”, „You Don’t Know Me”, „Alternate World”, czy „Change Is Everything” nie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →