Sóley na czterech koncertach w Polsce

Obserwuj nas na instagramie:

Sóley pracuje nad nowym albumem i ogłasza jesienną trasę koncertową. W październiku zobaczymy ją w czterech polskich miastach: Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Warszawie. Sprawdźcie szczegóły.

Sóley to islandzka wokalistka i multiinstrumentalistka. Obok Björk, GusGus czy Högniego nazywana jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd islandzkiej muzyki.

Pochodząca z małej miejscowości Hafnarfjörðu wokalistka już na samym początku swojej kariery, czyli w 2010 roku, zdobyła serca odbiorców zainteresowanych klimatycznym, kojącym art-popem.

Sóley – Pretty Face, posłuchaj

Na swoim koncie Sóley ma EPkę i 4 albumy studyjne. Ostatni z nich, Endless Summer, ukazał się w 2017 roku. Wiele wskazuje na to, że już niebawem doczekamy się nowego materiału.

Na początku stycznia artystka napisała na swoim Facebooku, że 2019 rok będzie dla niej czasem spędzonym nad nagrywaniem nowych piosenek, tworzeniem oprawy muzycznej tajnego jeszcze spektaklu teatralnego i pisaniem orkiestrowych utworów.

Jesienią Sóley ruszy w trasę koncertową, która obejmie aż cztery polskie miasta. Być może podczas koncertów będziemy mogli usłyszeć już premierowe kawałki.

Sóley w Polsce – bilety

23.10 – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
24.10 – Poznań, Próżność
25.10 – Toruń, Dwór Artusa
26.10 – Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Bilety są już dostępne w sprzedaży. Wejściówki na koncert w Poznaniu, w cenie 49 PLN, znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Sóley pracuje nad nowym albumem i ogłasza jesienną trasę koncertową. W październiku zobaczymy ją w czterech polskich miastach: Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Warszawie. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →