Snoop Dogg wystąpi w musicalu, w którym zagra… samego siebie!


01 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Wybralibyście się na spektakl z raperem w roli głównej?

Snoop Dogg wystąpi na deskach teatru! Jak poinformował portal Highsnobiety.com, raper wystąpi w musicalu, z którym jesienią wyruszy w tournee po Stanach Zjednoczonych.

Na szczęście nie będzie to nowa adaptacja “Hair” czy “Dirty Dancing”. ;) W spektaklu Snoop Dogg zagra bowiem samego siebie, a sztuka oparta będzie na jego życiowych doświadczeniach rapera i wyborach między sławą i karierą a takimi wartościami, jak wiara i rodzina.

Musical o Snoop Doggu ma tytuł “Redemption of a Dogg” (Odkupienie Dogg’a) i będzie miał premierę 5 października w Houston. Na scenie raperowi będzie towarzyszyć piosenkarka R’n’B – Tamar Braxton.

 

Swoją drogą – przydałby się musical o polskim hip hopie! Historię którego rapera chcielibyście zobaczyć na deskach teatru?

Wybralibyście się na spektakl z raperem w roli głównej? Snoop Dogg wystąpi na deskach teatru! Jak poinformował portal Highsnobiety.com, raper wystąpi w musicalu, z którym jesienią wyruszy w tournee po Stanach Zjednoczonych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →