Sleep Party People powraca z nową płytą! Brat Batz w Lingering hipnotyzuje dźwiękami!


30 maja 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Duński multiinstrumentalista powraca z nowym materiałem, który sam napisał i wyprodukował.

Nowa płyta Sleep Party People pojawi się już 2 czerwca. Tym razem Brat Batz porzucił post-rockowy klimat na rzecz bardziej futurystycznych i hipnotyzujących dźwięków. Jego najnowszy album z delikatnym brzmieniem i ciekawymi tekstami naprawdę może zaczarować. :)

Duński multiinstrumentalista nad swoim nowym albumem pracował w pojedynkę – Brat Batz napisał, skomponował i wyprodukował całość materiału, którą usłyszymy na Lingering. Album wydany został przez amerykańską wytwórnię Joyful Noise.

Formacja Sleep Party People powstała w 2008 roku. Lingering to już czwarty krążek projektu zainicjowanego przez Brata Batza.

Duński multiinstrumentalista powraca z nowym materiałem, który sam napisał i wyprodukował. Nowa płyta Sleep Party People pojawi się już 2 czerwca. Tym razem Brat Batz porzucił post-rockowy klimat na rzecz bardziej futurystycznych i hipnotyzujących dźwięków. Jego najnowszy album z delikatnym brzmieniem i ciekawymi tekstami naprawdę może zaczarować. :) Zobacz także Nowe seriale, na które warto […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →