Slackline – nowy sport outdoorowy dla tych, którym znudziło się frisbee i „paletki”.


20 maja 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Masz już dosyć leżenia na trawie i gry w badmintona? Weź ze sobą luźną linkę i zachowaj równowagę!

Szukacie pomysłów na wiosenne rekreacje? Nowym sportem, który zdobywa coraz większą popularność jest slackline, czyli sport będący połączeniem chodzenia po linie i akrobacjami na trampolinie.

Wygląda bardzo efektownie, a do jego uprawiania wystarczy jedynie elastyczna linka z zaczepami oraz dwa punkty, do których można ją przymocować (drzewa, słupy, budynki). Jeśli zawiesimy slackline pomiędzy brzegami rzeki – wówczas możemy liczyć na względnie miękkie lądowanie. ;)

Slackline można bez problemu schować do plecaka i wyruszyć w teren, by trenować swoją formę i równowagę. Warto spróbować, bo najlepsi wymiatacze na slackline są w stanie zrobić prawdziwe cuda!

Masz już dosyć leżenia na trawie i gry w badmintona? Weź ze sobą luźną linkę i zachowaj równowagę! Szukacie pomysłów na wiosenne rekreacje? Nowym sportem, który zdobywa coraz większą popularność jest slackline, czyli sport będący połączeniem chodzenia po linie i akrobacjami na trampolinie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →