Sky Ferreira powraca z nowym materiałem

Obserwuj nas na instagramie:

Na nowe utwory wokalistki trzeba było czekać aż 6 lat. Posłuchaj najnowszego singla. 

Sky Ferreira to amerykańska wokalistka i autorka tekstów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już jako nastolatka. Początkowo na łamach serwisu MySpace publikowała filmy wideo, w których prezentowała autorskie piosenki.

W 2011 roku pojawiła się jej pierwsza EP-ka – As if!  Debiutancki album studyjny – Night Time, My Time: B-Sides Part 1 – wokalistka wydała w 2013 roku. Od tamtej pory nie pojawił się żaden nowy materiał od artystki. Aż do teraz.

Singiel Downhill Lullaby jest pierwszym, od sześciu lat, utworem autorstwa Sky Ferreiry. Za produkcję piosenki, oprócz wokalistki, odpowiadają także: Dean Hurley i Jorge Elbrecht. Jest to zapowiedź  wyczekiwanego albumu Masochism, który ukaże się jeszcze w tym roku.

W czasie między albumami artystka pojawiła się gościnnie w utworach Where the Light Gets In – Primal Scream i Black and Blues – The Jesus + Mary Chain. Nagrała także cover piosenki Voices Carry z repertuaru Til Tuesday.

Poza karierą muzyczną, Ferreira występuje także jako aktorka. Można było ją zobaczyć w takich produkcjach jak: Baby Driver, Skarbiec, Elvis & Nixon, Władcy chaosu, The Green Inferno czy American Woman. Zagrała również w najnowszym sezonie serialu Twin Peaks.

Na nowe utwory wokalistki trzeba było czekać aż 6 lat. Posłuchaj najnowszego singla.  Sky Ferreira to amerykańska wokalistka i autorka tekstów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już jako nastolatka. Początkowo na łamach serwisu MySpace publikowała filmy wideo, w których prezentowała autorskie piosenki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →