Skandynawska elektronika w Poznaniu!


23 lutego 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Szwedzki duet zagra w poznańskim klubie już w marcu.

Gidge, czyli Ludvig Stolterman i Jonathan Nilsson to duet tworzący muzykę elektroniczną. Ich debiutancki album Autumn Bells pojawił się w 2014 roku.

Artyści 8 marca zagrają w Poznaniu, w klubie Schron.

Zapowiedź występu:

Wyobraźcie sobie jesienno-zimowy las. Jest rano, mgliście, gdzieś głęboko w dzikiej i wyludnionej Szwecji. Idziecie przez niego w ciszy, prócz Waszych kroków w śniegu zewsząd dobiegają Was odgłosy natury. Gdzieś z lewej strony dzięcioł stuka w korę szukając pożywienia.. Poruszacie się niespiesznie, od czasu do czasu lekko wieje chłodny wiatr, zakręcając w delikatnym i ulotnym tańcu spadające liście. Nagle, daleko w oddali słyszycie odgłos rogu i cichutki bit. W miarę zmniejszania dystansu muzyka staje się głośniejsza… Czujecie radość i ekscytację, jesteście coraz bliżej! Docieracie do końca gęstego lasu , widzicie już, ze zaraz za nim jest polana, a na niej dzieje się coś niesamowitego. Dochodzicie do ostatniego rzędu drzew, wychodzicie na otwartą przestrzeń i…

 

Oprócz duetu podczas imprezy zagrają także: Piotr Bejnar, MANOID i EnigmatiC .

Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne na BILETOMAT.PL.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.