SIKSA poprowadzi antyseksistowskie warsztaty w klimacie GRLPOWER!


06 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Za zupełną darmochę. Wstęp oczywiście tylko dla dziewczyn.

Dziewczyny, szykujcie się na turbowarsztat! Alex Freiheit, połowa duetu SIKSA, feministka i jedna z 50 śmiałych Polek według magazynu Wysokie Obsasy poprowadzi we Wrocławiu warsztat o tym, jak sobie radzić z seksistowskimi tekstami.

Wcześniej podobne zajęcia SIKSA prowadziła w ramach festiwalu UNSOUND w Krakowie. 28 stycznia warsztat SIKSA vs Seksizm odbędzie się w pracowni wrocławskiego klubu Wyspa Tamka. Udział w warsztatach jest bezpłatny – ale obowiązują zapisy mailowe z racji ograniczonych miejsc.

A co w programie? Przez 2 godziny SIKSA najpierw zrobi ruchową rozgrzewkę, a później przyjdzie czas na rozmowę i praktykę, czyli wymyślanie sposobów jak przeciwdziałać chłopakom, którzy chcą tłumaczyć nam świat.

Organizator całego zamieszania – agencja House Of Love – zapowiada totalnie sisterhoodowy i rewolucyjny klimat. Dziewczyny, chcecie poczuć, co to znaczy prawdziwy girlpower? Lećcie do Wro na warsztaty z SIKSĄ! <3

Wszelkie niezbędne informacje o zapisach i warsztatach znajdziecie na stronie wydarzenia, czyli tutaj.

Za zupełną darmochę. Wstęp oczywiście tylko dla dziewczyn. Dziewczyny, szykujcie się na turbowarsztat! Alex Freiheit, połowa duetu SIKSA, feministka i jedna z 50 śmiałych Polek według magazynu Wysokie Obsasy poprowadzi we Wrocławiu warsztat o tym, jak sobie radzić z seksistowskimi tekstami. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →