Siedmiu nowych artystów w składzie Hip-Hop Kemp 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Hip-Hop Kemp odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia w czeskim Hradec Kralove. Organizatorzy sukcesywnie ogłaszają artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji. Tym razem skład zasiliło siedmiu nowych wykonawców.


Do line-upu tegorocznej edycji festiwalu Hip-Hop Kemp dołączyli:

Token

Amerykański superskillowiec Token, to jeden z najlepszych technicznie raperów nowej ery, którego charakteryzuje szaleńcze tempo, nieprawdopodobne flow, lekkość składania rymów i błyskotliwe linie.

Hocus Pocus

Jedna z najlepszych rap grup Europy – Hocus Pocus. Ekipa, której dowodzi genialny DJ i producent – 20syl to prawdziwa koncertowa petarda, łącząca w sobie najlepsze wzorce klasycznie bujającego boom-bap’u z elektronicznym zacięciem i kapitalnym, francuskim flow.

Earthgang

Dwójka raperów z Atlanty, czyli Earthgang. Mówią o sobie, że są hip-hopem w najczystszej postaci – zbuntowanym, szczerym, opartym na czystej miłości do zajawki i wyrażaniu siebie muzyką, która garściami czerpie z funkowo-soulowych tradycji czarnej muzyki.

Yugen Blakrok

Yugen Blakrok – jeden z najciekawszych głosów na współczesnej kobiecej scenie. Pochodząca z RPA artystka współpracowała m.in. z Kendrickiem Lamarem przy tworzeniu soundtracku do filmu Czarna Pantera.

Mix Master Mike

Mix Master Mike – DJ kojarzony przede wszystkim ze współpracy z Beastie Boys. Jego występy to coś więcej niż DJ sety – to widowiska oparte na najlepszej selekcji rapu, funku i rocka podparte najwyższych lotów turntablistyczym skillem.

Joda

Nie zabrakło też polskich reprezentantów. Pierwszy z nich to przedstawiciel BOR Records – Joda. Raper tworzy bezkompromisowy rap, który łączy w sobie brudną, osiedlową nawijkę z mocnym bitem i zdystansowanym poczuciem humoru.

Tede/Abel

Ostatnim ogłoszonym artystą jest Tede, który zaprezentuje swój najnowszy album Karmagedon, ale także przekrojowo spojrzy na całą swoją dyskografię. Na scenie będzie mu towarzyszył labelowy kompan Abel.

Hip-Hop Kemp odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia w czeskim Hradec Kralove. Organizatorzy sukcesywnie ogłaszają artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji. Tym razem skład zasiliło siedmiu nowych wykonawców. Do line-upu tegorocznej edycji festiwalu Hip-Hop Kemp dołączyli: Token Amerykański superskillowiec Token, to jeden z najlepszych technicznie raperów nowej ery, którego charakteryzuje szaleńcze tempo, nieprawdopodobne flow, lekkość […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →