Siedmiu nowych artystów w składzie Hip-Hop Kemp 2019


20 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Hip-Hop Kemp odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia w czeskim Hradec Kralove. Organizatorzy sukcesywnie ogłaszają artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji. Tym razem skład zasiliło siedmiu nowych wykonawców.


Do line-upu tegorocznej edycji festiwalu Hip-Hop Kemp dołączyli:

Token

Amerykański superskillowiec Token, to jeden z najlepszych technicznie raperów nowej ery, którego charakteryzuje szaleńcze tempo, nieprawdopodobne flow, lekkość składania rymów i błyskotliwe linie.

Hocus Pocus

Jedna z najlepszych rap grup Europy – Hocus Pocus. Ekipa, której dowodzi genialny DJ i producent – 20syl to prawdziwa koncertowa petarda, łącząca w sobie najlepsze wzorce klasycznie bujającego boom-bap’u z elektronicznym zacięciem i kapitalnym, francuskim flow.

Earthgang

Dwójka raperów z Atlanty, czyli Earthgang. Mówią o sobie, że są hip-hopem w najczystszej postaci – zbuntowanym, szczerym, opartym na czystej miłości do zajawki i wyrażaniu siebie muzyką, która garściami czerpie z funkowo-soulowych tradycji czarnej muzyki.

Yugen Blakrok

Yugen Blakrok – jeden z najciekawszych głosów na współczesnej kobiecej scenie. Pochodząca z RPA artystka współpracowała m.in. z Kendrickiem Lamarem przy tworzeniu soundtracku do filmu Czarna Pantera.

Mix Master Mike

Mix Master Mike – DJ kojarzony przede wszystkim ze współpracy z Beastie Boys. Jego występy to coś więcej niż DJ sety – to widowiska oparte na najlepszej selekcji rapu, funku i rocka podparte najwyższych lotów turntablistyczym skillem.

Joda

Nie zabrakło też polskich reprezentantów. Pierwszy z nich to przedstawiciel BOR Records – Joda. Raper tworzy bezkompromisowy rap, który łączy w sobie brudną, osiedlową nawijkę z mocnym bitem i zdystansowanym poczuciem humoru.

Tede/Abel

Ostatnim ogłoszonym artystą jest Tede, który zaprezentuje swój najnowszy album Karmagedon, ale także przekrojowo spojrzy na całą swoją dyskografię. Na scenie będzie mu towarzyszył labelowy kompan Abel.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: