Shura z nową płytą i singlem. Znamy datę premiery krążka


12 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Shura z wielkim przytupem rozpoczęła swoją karierę. Po okresie ciszy brytyjska wokalistka wraca z nowym materiałem. Jeszcze w tym roku premierę będzie mieć jej drugi album.

Shura – początki

Autorka takich numerów jak Touch, 2Shy czy Just Once, którymi zaistniała w świadomości szerokiego grona słuchaczy, powraca po trzech latach. Tyle czasu minęło od premiery jej długogrającego debiutu, Nothing’s Real.

Shura – nowy materiał

Przez ten okres Shura nie należała do szczególnie aktywnych artystek. Jak można się domyślać, Brytyjka skupiła się nad przygotowaniem nowego, pełnego materiału i nie traciła czasu na pojedyczne numery. Jak pokazują dwa dotąd opublikowane single z krążka forevher, takie podejście zdaje się być uzasadnione.

Zaprezentowany w marcu BKLYNLDN oraz najnowszy singiel religion (u can lay your hands on me) to dowody na to, że Shura znajduje się w świetnej formie. Oba kawałki z całą pewnością przekonają tych słuchaczy, którzy Brytyjkę polubili za Indecision czy White Lights. Stylistycznie kompozycje nie odbiegają daleko do tego, co można było usłyszeć na debiutanckim krążku. Nie da się jednak zauważyć powiewu świeżości w muzyce, jaką obecnie tworzy Alexandra Lilah Denton. Przebojowy, najnowszy kawałek to najlepszy przykład.

Do piosenki powstał teledysk wyreżyserowany przez Chloe Wallace, autorkę filmów reklamowych dla takich marek jak Chanel. Na jej koncie jest także obraz do wcześniejszego utworu Shury, a mianowicie What’s It Gonna Be?.

Z kolei produkcją wideoklipu zajęła się słynna ekipa CANADA, odpowiedzialna za tak doskonale znane teledyski, jak Malamente Rosalii czy The Less I Know The Better Tame Impala.

Shura – kiedy premiera płyty?

Album forevher ukaże się 16 sierpnia nakładem wytwórni Secretly Canadian. W portfolio labelu założonego w 1996 roku znajdują się wydawnictwa m.in. od Jensa Lekmana, Yoko Ono i Damiena Jurado. W przeszłości z wytwórnią współpracowali Major Lazer, Nite Jewel czy Yeasayer.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: