Shahmen – hip-hopowy projekt z Amsterdamu wystąpi w Polsce


04 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Shahmen to hip-hopowy projekt, który stworzyli pochodzący z Amsterdamu producent SENSE oraz raper B L S, znany również jako Bless, z Los Angeles. 31 października będzie można zobaczyć ich na żywo w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły.

Shahmen

B L S poznał SENSE w czasie podróży przez ulice Amsterdamu zimą 2006 roku. Nagrali wspólny kawałek w domowym studio, po czym ich drogi się rozeszły. W lecie 2007 roku, B L S powrócił do Amsterdamu z jedną misją – nagranie albumu z SENSE. Od tego czasu muzycy regularnie wydają wspólnie kolejne wydawnictwa.

Ich brzmienia określane są jako taniec pomiędzy tonalną błogością i mrocznymi, twardymi bitami oraz oryginalnymi narracjami. Na swoim koncie mają m.in. EP-kę Enter The Circle i długogrające albumy All In The Circle oraz najnowszy, wydany w ubiegłym roku California Is Cold. 

Shahmen – Iron Out the Maiden

Duet jest obecnie w trakcie swojej międzynarodowej trasy koncertowej. W jej ramach, już niebawem, odwiedzą także Polskę.

Shahmen w Polsce – bilety

31 października duet wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety na ten koncert są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

Shahmen to hip-hopowy projekt, który stworzyli pochodzący z Amsterdamu producent SENSE oraz raper B L S, znany również jako Bless, z Los Angeles. 31 października będzie można zobaczyć ich na żywo w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →