Seed Holden – chorwacka dusza w polskich stronach


28 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Seed Holden to młody artysta z rozmazaną historią, lecz wyrazistą twórczością. Choć jeszcze nie jest o nim głośno, to z rodzinnej Chorwacji wyrwał się na europejskie sceny i tym zrządzeniem losu 3 października wystąpi w Krotoszynie.

Seed Holden – jak skomponować wrażliwość?

Artystyczne dusze łatwo poznać, więc już po przesłuchaniu jednego kawałka chorwackiego wokalisty, można się przekonać, że muzyka w jego wykonaniu to nie chwilowy kaprys, czy zauroczenie. Brzmi w tym autentyczne pożądanie do krytej za instrumentem wrażliwości i szczerość w scenicznym obnażeniu. Seed Holden czaruje słowem i melodią, umiejętnie ślizga się po akordach niedopowiedzeń i lubianej u nas nostalgii. Gra specyficznie, rzekłabym, że troskliwie i właśnie ta muzyczna uprzejmość urzeka w nim najbardziej.

Seed Holden
fot. Sara Zeverino

Seed Holden – w drodze po serca

Seed Holden dopiero dociera ze swoją twórczością poza Chorwację, lecz, ma spory potencjał na to, by na dobre rozgościć się na zagranicznych scenach. Z Europą mu do twarzy: jest zdolny i wrażliwy, a jego muzyka brzmi jak najbardziej zachodnio. Znaczy to tyle, że poradzi sobie z okiełznaniem publiki innej niż w swoich rodzinnych stronach, zjedna ich sobie, a może nawet: rozkocha. Artysta wydał już kilka epek oraz dwie płyty, a swój przejmujący materiał zaprezentuje wkrótce przed szczęściarzami, którzy wybiorą się na jego koncert w Krotoszynie

Seed Holden – Henry Street

Seed Holden – less is more

Artysta znakomicie czuje się w klimatach alternatywnego folku oraz spokojnego gitarowego akompaniamentu, a jego koncert będzie utrzymany w podobnym, minimalistycznym klimacie. Czasami mówi się, że mniej znaczy więcej i jeśli za przykład brać Seeda Holdena, to nie można się z tym nie zgodzić. Muzyk już w najbliższą sobotę wystąpi w Krotoszynie.

Seed Holden
fot. Sara Zeverino

Seed Holden – 3 października, Krotoszyn – bilety

Artysta zagra w Kawiarnio-Pierogarni Leniwiec w Krotoszynie już 3 października. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl

zdjęcie główne: fot. Sara Zeverino

Seed Holden to młody artysta z rozmazaną historią, lecz wyrazistą twórczością. Choć jeszcze nie jest o nim głośno, to z rodzinnej Chorwacji wyrwał się na europejskie sceny i tym zrządzeniem losu 3 października wystąpi w Krotoszynie. Seed Holden – jak skomponować wrażliwość? Artystyczne dusze łatwo poznać, więc już po przesłuchaniu jednego kawałka chorwackiego wokalisty, można […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Seed Holden | 3 października, Kawiarnio-Pierogarnia Leniwiec, Krotoszyn

Biletomat.pl
15-20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.