fot. materiały organizatora

Sea You 3city Music Showcase powraca i dzieli się kolejnymi artystami w line-upie

Podziel się newsem:

Wypełniona intrygującym programem druga edycja trójmiejskiego showcase’u potrwa od 13 do 15 kwietnia 2023 w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Zagrają m.in. L.U.C. & REBELBABEL Ensemble, kuratorium muzyczne 1988 i Jazxing i wiele innych!

Koncerty i panele

Sea You 3city Music Showcase to integracja przedstawicieli branży muzycznej, którzy podczas imprezy mogą podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem i wesprzeć na polu działań artystycznych i promocyjnych. Z jednej strony to okazja do czerpania wiedzy o artystach i muzycznym światku, z drugiej długa lista wydarzeń i koncertów. Prelegentów czekają występy, warsztaty, panele dyskusyjne i wystawy. Z punktu widzenia muzyki festiwal zyskał też jeden dodatkowy dzień, który minie pod kuratorium artystycznym 1988 i Jazxing. Uwagę zdecydowanie zwraca też obecność L.U.C. & REBELBABEL Ensemble, powracających na scenę po 6 latach. Gośćmi specjalnymi podczas występu na SEA YOU będą też trójmiejscy przedstawiciele: Miły ATZ oraz Asthma.

Muzyczne Trójmiasto

Trójmiasto nierozerwalnie związane jest z muzyczną sceną. Tu rodziły się zespoły i konkretne gatunki muzyczne, takie jak jazz, bigbit czy yass. Tu królowała alternatywa, często wyprzedzając to, co dopiero miało nadejść w innych częściach Polski. Nie zapominajmy o zupełnym mainstreamie i festiwalu w Sopocie, który przez lata wskazywał, kogo słuchać i kto aktualnie zasługuje na najwyższe uznanie. Sea You chce całymi garściami czerpać z bogatej muzycznej tradycji Gdańska, Gdyni i Sopotu, wyznacząjac trendy i proponując branżowe rozwiązania.

30 artystów trójmiejskiej sceny

Showcase, który potrwa od 13 do 15 kwietnia, odbędzie się na dwóch scenach Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. W tym czasie będzie można zobaczyć występy 30 zespołów nierozerwalnie związanych z trójmiejską sceną – zarówno debiutantów, jak i uznane gwiazdy. W line-upie Sea You 3city Music Showcase 2023 zobaczymy następujących artystów:

1988
Ampacity
Artificialalice
Asthma
Backshan Slap
Barto Katt
Belmondawg
Byty
Dead Vistula
Drewnofromlas
Fellow B
Gosha Savage
Hér
IF Igor Falecki
Immortal Onion
Izes
Jazxing
Kinga i Karolina Pruś
Klawo
Kontrast
Lastryko
l.u.c & rebel babel ensemble (goście: miły atz i asthma)
Mac Sch
Martin Lange
Me And That Man
Nene Heroine
Pastry
Roman wróblewski trio
Scrüda
szczyl: 8171 live
The Fruitcakes
Yana
Sea Saw
scrüda
skrubol & jupijej
Szczyl: 8171 live
Izes
YANS

Ale to nie koniec ogłoszeń – więcej ma pojawić się wkrótce. Więcej informacji na stronie imprezy.

Wypełniona intrygującym programem druga edycja trójmiejskiego showcase’u potrwa od 13 do 15 kwietnia 2023 w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Zagrają m.in. L.U.C. & REBELBABEL Ensemble, kuratorium muzyczne 1988 i Jazxing i wiele innych! Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada […]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →