Scarlxrd na dwóch koncertach w Polsce! Będzie się działo!


26 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjski raper w maju odwiedzi Kraków i Warszawę.

Zaczynał jako Youtuber, potem przez dwa lata był liderem zespołu Myth City, grającego połączenie alternatywnego rocka i screamo, by w końcu w 2016 roku rozpocząć solową karierę.

I wychodzi mu to całkiem nieźle, bowiem jego najpopularniejszy kawałek “Heart Attack” ma na YouTube już prawie 24 miliony wyświetleń!

Teraz Scarlxrd postanowił w końcu odwiedzić Polskę i będzie go można niedługo zobaczyć/usłyszeć na żywo na dwóch koncertach w naszym kraju. 18 maja Scarlxrd wystąpi w krakowskim klubie Kwadrat, a dzień później pojawi się w warszawskim Niebie.

Regularna sprzedaż biletów rusza 28 marca o 10:00, ale ci, którzy są zarejestrowanymi użytkownikami LiveNation.pl mogą łapać wlotki w przedsprzedaży już dzień wcześniej.

Brytyjski raper w maju odwiedzi Kraków i Warszawę. Zaczynał jako Youtuber, potem przez dwa lata był liderem zespołu Myth City, grającego połączenie alternatywnego rocka i screamo, by w końcu w 2016 roku rozpocząć solową karierę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →